Kan ik de training Krachtig in je werk combineren met een fulltime baan?

De training Krachtig in je werkt is prima te combineren met een fulltime baan. De training bestaat uit 3 bijeenkomsten, op woensdagen van 9.30 uur tot 16.30 uur in Sittard of Heerlen

Vooraf en tussen de trainingsdagen leg je actief de verbinding met je eigen werk. Je doet een voor- en nameting door middel van een competentiescan. Tussentijds bespreek je in je organisatie je doelstelling en ontwikkelplan en brengt dat weer in op de trainingsdagen.

De voorbereiding per bijeenkomst bedraagt ongeveer 2 uur. Ter voorbereiding daarop adviseren we je de voorgeschreven boeken te lezen en gebruik te maken van ons digitale systeem Moodle.

Terug naar de pagina training Krachtig in je werk

Kunnen wij je helpen?

We denken graag met je mee. Heb je vragen over een opleiding of wil je samen ontdekken wat bij jou past? Stel je vraag of plan een studie-oriƫntatiegesprek met een van onze coaches.
Wij zijn op werkdagen bereikbaar tussen 9:00 en 12:00 uur.